„Szybki PIT w Lubuskiem”

Urząd Skarbowy we Wschowie informuje, iż termin organizacji i przeprowadzenia „DNIA OTWARTEGO” w tutejszym Urzędzie Skarbowym

przypada na dzień 16 marca 2013r. w godzinach od 9.00 do 13.00. Celem tego dnia jest przybliżenie podatnikom specyfiki pracy Urzędu.

Natomiast WYDŁUŻONE GODZINY PRACY URZĘDU SKARBOWEGO WE WSCHOWIE wynikające z akcji składania zeznań podatkowych za rok 2012 przypadają na 29 i 30 kwietnia 2013r. Obsługa Podatników w dniach 29-30.04.2013 odbywać się będzie w godzinach od 8.00 do 18.00.

Dodatkowo Urząd Skarbowy we Wschowie informuje o uruchomieniu strony internetowej szybkipit.pl, która stanowi zbiór wiedzy na temat składania i rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych i zawiera m.in.: kalkulatory, formularze podatkowe, broszury informacyjne i inne niezbędne informacje, a także dostępna jest aplikacja umożliwiająca zadawanie pytań i otrzymywanie odpowiedzi od ekspertów Krajowej Informacji Podatkowej.

Pełnomocnik, ds. komunikacji zewnętrznej w Urzędzie Skarbowym we Wschowie

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Złoty Virtus Razem Szlichtyngowa!

W niedzielę 17.02.2013r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Szlichtyngowej rozegrano trzeci finałowy turniej o miejsca...

Zamknij