Kalendarz imprez sportowo-rekreacyjnych w marcu 2014

KALENDARZ IMPREZ MARZEC 2014  –  Sport i rekreacja

01.03.2014 /sobota/

Maraton Zumby /Aerobik Latino godz. 15.00 sala CkIR, ul. Moniuszki 11

08.03.2014 /sobota/

Koszykówka – kadet WSTK Wschowa – Śląsk II Wrocław godz. 11.00 hala Gimnazjum nr 2

08.03.2014 /sobota/

Koszykówka – kadetka Korona Wschowa – KS Szprotavia UKS Jedynka Szprotawa godz. 13.00 hala Gimnazjum nr 2, ul. Zacisze 1

02.02.2014 /niedziela/

Halówka II liga 18 kolejka godz. 14.30 hala Gimnazjum nr 2, ul. Zacisze 1

09.03.2014 /niedziela/

Koszykówka – młodzik WSTK Wschowa – KS Sudety II Jelenia Góra godz. 11.00 hala Gimnazjum nr 2

09.03.2014 /niedziela/

Amatorska Liga Koszykówki 2 kolejka godz. 14.00 sala sportowa CKiR, ul. Moniuszki 11

12.03.2014 /środa/

Amatorska Liga Koszykówki 3 kolejka godz. 17.30 sala sportowa CKiR, ul. Moniuszki 11

14.03.2014 /piątek/

Siatkówka X Virtus Volley Cup godz. 12.00

hala Gimnazjum nr 2, ul. Zacisze 1 – trójki

hala IZS, ul. Kościuszki 11 – czwórki

15.03.2014 /sobota/

Siatkówka X Virtus Volley Cup godz. 10.00

hala Gimnazjum nr 2, ul. Zacisze 1 – trójki

hala IZS, ul. Kościuszki 11 – czwórki

16.03.2014 /niedziela/

Koszykówka – młodzik WSTK Wschowa – KS Sudety II Jelenia Góra godz. 11.00 hala Gimnazjum nr 2

16.03.2014 /niedziela/

Amatorska Liga Koszykówki 4 kolejka godz. 14.00 sala sportowa CKiR, ul. Moniuszki 11

19.03.2014 /środa/

Amatorska Liga Koszykówki 5 kolejka godz. 17.30 sala sportowa CKiR, ul. Moniuszki 11

22.03.2014 /sobota/

Koszykówka – kadet WSTK Wschowa – Gimbasekt I Wrocław godz. 11.00 hala Gimnazjum nr 2

22.03.2014 /sobota/

Koszykówka – kadetka Korona Wschowa – MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra godz. 13.00 hala Gimnazjum nr 2, ul. Zacisze 1

22.03.2014 /sobota/

Piłka nożna – klasa A Korona Wschowa – Zorza Olcha godz. 16.00 stadion CKiR, Wschowa Sportowa 5

26.03.2014 /środa/

Amatorska Liga Koszykówki 6 kolejka godz. 17.30 sala sportowa CKiR, ul. Moniuszki 11

29.03.2014 /sobota/

Piłka nożna – Okręgowa Liga Trampkarzy Korona Wschowa – Stelmet UKP II Zielona Góra godz. 11.00 stadion CKiR, Wschowa ul. Sportowa 5

30.03.2014 /niedziela/

Koszykówka – kadet WSTK Wschowa – UKS Śląsk II Wrocław godz. 11.00 hala Gimnazjum nr 2

30.03.2014 /niedziela/

Piłka nożna – klasa A Avia Siedlnica – Zorza Olcha godz. 15.00 Boisko piłkarskie w Siedlnicy

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dzień porad prawnych w siedzibie OPZL we Wschowa

Z przyjemnością informujemy Państwa, iż od listopada 2013 r. Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej uruchomiła cykl bezpłatnych porad prawnych dla przedsiębiorców.

Zamknij