Turniej kosza „Nie rozrabiam-gram!”

W czwartek 21.03.2013r w I Dzień Wiosny -„Dzień Wagarowicza” w hali sportowej I Zespołu Szkół we Wschowie odbył się kolejny już Turniej Koszykówki o Puchar Przechodni Komendanta Powiatowego Policji we Wschowie.

Pomysłodawcą tego turnieju był Komendant wschowskiej policji mł. insp. Tomasz Kłosowski. Tegoroczny turniej poszerzony został o rozgrywki w piłce nożnej oraz zawody w „piłkarzyki”. W tym roku zwyciężyła drużyna z I Zespołu Szkół we Wschowie, do której rąk trafił Puchar Komendanta Policji. W imprezie brały udział drużyny ze wschowskiego LO, Gimnazjum nr 1 we Wschowie, Gimnazjum nr 2 we Wschowie, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych ze Sławy, Szkoły Podstawowej nr 1 we Wschowie. W trakcie wiosennej imprezy odbył się pełen emocji mecz główny w kosza pomiędzy policjantami, a nauczycielami. Uczestniczącej w I Dniu Wiosny młodzieży chcieliśmy przybliżyć „tajniki” pracy techników kryminalistyki. Na zewnątrz budynku można było sprawdzić swoje umiejętności w miasteczku rowerowym oraz obejrzeć furgon specjalistyczno- prewencyjny Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Gorzowie Wielkopolskim. Burmistrz Miasta i Gminy we Wschowie zasponsorował nagrody dla wszystkich uczestniczących w turnieju szkół oraz przybyłej młodzież zagwarantował kiełbaski z grilla. Współorganizatorami turnieju był Burmistrz Miasta i Gminy we Wschowie, I Zespół Szkół we Wschowie, Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie.

Zapraszamy w przyszłym roku do udziału w naszym Turnieju!

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Otwarte Mistrzostwa Mażoretek Polski Zachodniej

W sobotę 27 kwietnia 2013tr. w Hali Sportowej Gimnazjum nr 2 odbyły się Mistrzostwa Polski Mażoretek  Polski Zachodniej we Wschowie.

Zamknij