Wybieramy – Miss Sławskiej Plaży!

Czekamy na zgłoszenia kandydatek do 8.07.2013 r. Kandydatki muszą mieć ukończone 16 lat, niepełnoletnie dziewczyny powinny mieć zgodę rodziców.

Kandydatki mogą się zgłaszać w redakcji „Gazety Lubuskiej” pod nr telefonu 76 833 56 65 lub pod adresem mailowym: abialecka@gazetalubuska.pl oraz w Domu Kultury w Sławie pod nr tel. 68 356 62 87 (w godz. 8.00-15.00, od poniedziałku do piątku) lub na adres mailowy: dk@slawa.pl
Na zwyciężczynie czekają wspaniałe nagrody i niezapomniane wspomnienia m.in. wypoczynki weekendowe w Hotelu Belweder w Karpaczu, nad Jeziorem Sławskim w Pensjonacie „Słoneczko” w Sławie i w Sławskim Centrum Kultury i Wypoczynku, zabieg mezoterapii bezigłowej na koktajlu witaminowym w Centrum Urody NEFREZ w Sławie, kosmetyki itp.

Organizatorami wyborów są: burmistrz Sławy, Sławskie CentrumKultury i Wypoczynku w Sławie, TV-M Press Media Dolnośląski Festiwal Piękna i Gazeta Lubuska. Impreza ma zasięg ponadregionalny, uczestniczki mogą otrzymać zielone karty, umożliwiające im udział w wielu ogólnopolskich konkursach piękności oraz profesjonalne sesje fotograficzne. W przerwie na obrady odbędzie się koncert Oli Ost młodej rock’n’rollowej wokalistki. Sponsorem głównym imprezy jest firma Balcerzak i Spółka.

Kandydatki będą miały 3 wyjścia w stroju kąpielowym, w pokazie mody polskiej i włoskiej kolekcji sklepów Odzieżowych Lejdis Fashion i KAAN JEANS w Sławie, i w stroju letnim.

Zgłosiło się już 5 kandydatek z Głogowa, Wschowy, Nowego Miasteczka, Konina, Leszna

MISS

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pogoń Wschowa – Tornado Ciosaniec (0:0)

Piłka nożna – klasa B. W ostatniej kolejce w sobotę 22.06.13 o godz.17.00 na stadionie we Wschowie Pogoń Wschowa podejmowała...

Zamknij