V Sławska Noc Reggae

Podczas V Sławskiej Nocy Reggae (6.07.2013r.) fani i nie tylko zasmakowali dużej dawki dobrej, energetycznej muzyki, przy której świetnie się bawili.

Była to naprawdę wspaniała uczta muzyczna i duchowa, na której panowała gorąca atmosfera. Publiczność szalała. Takiego koncertu jeszcze nie było, na scenie pojawili się nie tylko polscy wykonawcy, ale po raz pierwszy zagraniczny artysta, jamajski wokalista pochodzący z Londynu – Deadly Hunta. Dodatkowo odbyły się warsztaty tańca dancehall z największą polską specjalistką w tej dziedzinie -Ulą Afro Fryc.

Sponsor: Lasy Państwowe Nadleśnictwo Sława Śląska

nadleśnictwo logo2

Na scenie mogliśmy usłyszeć zespoły wykonujące swoje największe hity: I- REY, DANCEHALL MASAK-RAH, SPLENDID SOUND, DEADLY HUNTA, NATURAL DREAD KILLAZ oraz TISZTELET SOUND ft. PABLOPAVO oraz zobaczyć dancehall’ową grupę taneczną UKKU BIT DIVASS. Artyści pokazali najwyższą klasę a publiczność dziękowała za występy radosnymi okrzykami i oczywiście nie zabrakło bisów.
Organizator: Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie.
Impreza pod honorowym patronatem Burmistrza Sławy.

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Okręt Marynarki Wojennej w Dziwnowie

Jeszcze do niedzieli (7.07.br.) można zwiedzać w Dziwnowie okręt MW ORP "Kołobrzeg", który cumuje przy Wybrzeżu Kościuszkowskim.

Zamknij