Turniej w nogę

7 czerwca br. w Nowej Soli odbył się turniej rejonowy piłki nożnej dziewcząt szkół podstawowych Lubuskiej Olimpiady Młodzieży.

Udział wzięło 8 zespołów z powiatów nowosolskiego, żagańskiego, żarskiego i wschowskiego. Bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Lginiu zwyciężając w tym turnieju . Wyniki: ze Szkołą Podstawową Wiechlice 5:0; ze Szkołą Podstawową w Otyniu 1:0; ze Szkołą Podstawową z Jasienia 0:1. Zajmując II miejsce w grupie o wejście do finału drużyna wygrała ze Szkołą Podstawową w Sławie 5:0. W finale spotkały się ponownie ze Szkołą Podstawową z Jasienia i tym razem wygrały 2:1. Warto przypomnieć, że dziewczęta wcześniej zdobyły tytuł mistrzyń powiatu wschowskiego a dzięki zwycięstwu w zawodach rejonowych znalazły się wśród ośmiu najlepszych szkół w województwie lubuskim.

Przeczytaj poprzedni wpis:
„Śpiewać może każdy” – zaproszenie!

Na finał  16 czerwca 2013r. o godz. 15.00. Zakończyły się przesłuchania kwalifikacyjne do XIII Festiwalu Piosenki „Śpiewać może każdy” pod...