Trzy dni festiwalu

Stowarzyszenie „Twórcze Horyzonty” już po raz drugi zaprasza na wyjątkowe trzy dni festiwalowe w lutym 2013. Będą prelekcje podróżników, projekcje filmów, konkursy dla publiczności i niekonwencjonalny spacer po zabytkowych zaułkach miasta.

W dniach od 8 do 10 lutego 2013 roku w sali widowiskowej CKiR we Wschowie przy ul. Niepodległości 1 pojawi się 12 Podróżników ze swoimi fascynującymi opowieściami i slajdami z wypraw. Będą projekcje filmów z podróżami w tle – „Baraka” i „Trans”. Festiwal startuje w piątkowe popołudnie, a kończy się w niedzielę.

2 Festiwal 100droga we Wschowie to spotkanie tych, którzy podróżują z tymi, którzy o podróżach myślą, marzą i być może już się do nich przygotowują. Tych, którzy o podróżach piszą z tymi, którzy o podróżach czytają. Podczas trzech festiwalowych dni skrzyżują się drogi zwykłe i niezwykłe, trudne i jeszcze trudniejsze, znane i przebyte pierwszy raz.

 100droga to okazja do inspirowania innych i bycia inspirowanym, podążania drogą już sprawdzoną lub poszukiwania nowej. Prelegenci, Goście i Sponsorzy będą mieli niepowtarzalną okazję prowadzenia do rozmów i snucia opowieści wszelakich podczas spotkania integracyjnego.

Więcej informacji na www.tworczehoryzonty.pl

th_100droga_banner_200x200px_v01

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Świąteczne Spotkanie w Belwederze z Myśliwymi i Leśnikami

19 grudnia 2012 roku, łowczynie ze Stowarzyszenia Dian Polskich zostały zaproszone na uroczystości wigilijne w Pałacu.

Zamknij