„Rock and Wschowa” – koncert zespołu Szulerzy

W dniu 12 stycznia 2013 roku w Zamku Królewskim we Wschowie odbył się koncert zespołu Szulerzy w ramach cyklu „Rock and Wschowa”.

Szulerzy to polski zespół założony w 2001 roku w Inowrocławiu. Aktualnie zespół tworzą: Natalia Kaczmarczyk – śpiew, Marcin Szulkowski – gitara, Dominik Abłamowicz – harmonijka i śpiew, Marek Wikarski – gitara basowa oraz Miłosz Szulkowski – perkusja. Szerszej publiczności dali się poznać występując w programie „Must be the music – Tylko Muzyka”. Nie dziwi więc fakt, że sala wypełniona była po brzegi. Energetyczna muzyka zespołu sprawiła, że pod koniec koncertu na parkiecie tańczyło bardzo wiele osób.

Podczas koncertu przeprowadzono licytacje i zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród wylicytowanych przedmiotów znalazły się m.in. baner zespołu CREE, kalendarze z autografami Karola Okrasy i zespołu Enej, drewniana rzeźba autorstwa Tomasza Szwarca, płyta zespołu Szulerzy, gadżety promujące Wschowę oraz kolacja z zespołem Szulerzy.

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Przegrana WSTK Wschowa Sława

W dniu 12.01.2013r. w hali sportowej Gimnazjum nr 2 we Wschowie odbył się kolejny mecz II Ligi koszykarzy. WSTK Wschowa...

Zamknij