Pracowite ferie …

W dniu 12 stycznia 2013 roku zawodnicy z Lekkoatletycznego Ludowego Klubu Sportowego Osowa Sień wraz z kadrą trenerską wyjechali na zimowy obóz treningowy tym razem do Sopotu.

Wszyscy zastanawiali się czy zastaną tam podobne warunki jak w Juracie do której do tej pory jeździli. Jak przebiega obóz i jakie są warunki dowiecie się państwo z krótkiej informacji jaką w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy od zawodników. Mimo wyjazdu pamiętają o tych którzy zostali we Wschowie z powodu egzaminów, choroby … .

Zgrupowanie w Sopocie przebiega fantastycznie! Jesteśmy tutaj po raz pierwszy, ale to był strzał w 10! Mieszkamy niecałe 50m od morza, które daje o sobie znać szczególnie w nocy;) Warunki hotelowe, trasy treningowe oraz atmosfera jest świetna! Aklimatyzacja już za nami, teraz obóz zaczyna się na dobre. Mimo, że znajdujemy się nad morzem, nie brak tu terenów ‚górskich’, wczorajsza siła biegowa była… jedną z największych wyzwań dla wielu zawodników, trener rzeźnik często uświadamia nam, właśnie dlaczego tak brzmi jego jedno z pseudonimów:) Obóz ten da nam odpowiedzi na wiele pytań i jak zwykle, jeszcze mocniej zwiąże więzi ścisłej, czołowej grupy Niebieskich! Jak treningi u Was?

Serdecznie pozdrawiamy z Sopotu!:)

 

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wielka Trylogia Tolkiena w CKiR

Centrum Kultury i Rekreacji rozbudowując propozycje filmowe zaprasza na trzy długie wieczory w KINIE CKiR. Zaprezentowana zostanie cała trylogia “Władcy...

Zamknij