Mamy MISS SŁAWSKIEJ PLAŻY

W niedzielę 21.07.2013r. po raz ósmy odbyły się wybory Miss Sławskiej Plaży. Na scenie przy plaży Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie zaprezentowało się dwanaście dziewcząt

Agata Bojdunik (Kożuchów), Wioletta Gbiorczyk (Głogów), Izabela Dubaniowska (Lubin ) Jolanta Kaczor (Komorniki), Monika Telicka (Poznań), Klaudia Olak (Zbąszyń),Sylwia Kowal (Wschowa), Marika Jasińska (Górczyna), Grażyna Lopko (Nowa Sól),Olga Żarska (Sława), Kinga Pyziak ( Ciosaniec), Martyna Zielińska (Leszno). Imprezę poprowadzili Izabela Maciuszek – dyrektor artystyczny Szkoły Wizażu i Pielęgnacji Urody w Legnicy, aktorka oraz Marek Turowski – dziennikarz Radia Zachód. W przerwie na obrady jury szeroką publiczność rozbawiała młoda wokalistka Ola Ost z zespołem.Organizatorami wyborów byli: burmistrz Sławy, Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie, TV-M Press Media Dolnośląski Festiwal Piękna i Gazeta Lubuska.

Kandydatki prezentowały swoją urodę w letnich kreacjach, kostiumach kąpielowych i odzieży ze sklepu KAAN JEANS I LEJDIS FASHION w Sławie przy ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 5. Pokaz odbył się dzięki życzliwości właścicieli sklepów, gdzie każdy, niezależnie od wieku, znajdzie dla siebie coś modnego.

Dodatkowo na imprezie stanęły stoiska promocyjne z kosmetykami AVON i Polskiej Sieci Drogerii VICA, gdzie można było sobie zrobić darmowy makijaż.

W jury zasiadali:

Arkadiusz Maciuszek organizator regionalny Wyborów Miss Polski- przewodniczący jury

Cezary Sadrakuła – Burmistrz Sławy

Piotr Kokorniak – Dyrektor Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie

Marta Manys przedstawicielka firmy Balcerzak i Spółka

Anna Białęcka Gazeta Lubuska

Tomasz Gas fotograf DFP oraz fotomodels Poland

Karolina Mrowińska MRS Poland 2011

Damian Maciuszek – przedstawiciel DFP Models

Tomasz Naborczyk – artysta sceniczny

 Spośród 12 dziewczyn, które wzięły udział w Wyborach Miss Sławskiej Plaży komisja postanowiła przyznać TYTUŁ:

MISS SŁAWSKIEJ PLAŻY kandydatce z nr 4 –

Jolancie Kaczor z Komornik

(zestaw kosmetyków ufundowany przez Burmistrza Sławy pana Cezarego Sadrakułę, weekendowy pobyt w Hotelu Belweder w Karpaczu ufundowany przez właścicieli hotelu, zabieg kosmetyczny mezoterapia bezigłowa na koktajlu witaminowym ufundowany przez Joannę Wolniczak właścicielkę Centrum Urody NEFREZ w Sławie, zestaw kosmetyków ufundowany przez Polską Sieć Drogerii VICA, zestaw kosmetyków ufundowany przez „J&L” Firma Handlowo-Usługowa Leszek Kijowski, talon o wartości 100 zł do zrealizowania w sklepie KAAN JEANS w Sławie przy ulicy Odrodzonego Woj. Pol. (pod Groszkiem) ufundowany przez właścicieli państwo Katarzynę Szuster-Bara i Andrzeja Bara, zestaw kosmetyków AVON ufundowany przez reprezentantkę firmy Avon panią Katarzynę Szuster-Bara, zestaw kosmetyków ufundowany przez Jarosława Litka właściciela Domu Weselnego AMORRE w Łupicach, usługę farbowanie i regeneracja włosów w Studio Fryzjersko-kosmetycznym WENUS w Sławie, bukiet kwiatów ufundowany przez Zbigniewa Zaręba właściciela Prywatnej Działalności Handlowej ZILMAKS i Kwiaciarni HEWAZA w Sławie).

 

I WICEMISS SŁAWSKIEJ PLAŻY kandydatce z nr 8 –

Marice Jasińskiej z Górczyny

(zestaw kosmetyków ufundowany przez Burmistrza Sławy pana Cezarego Sadrakułę, nocleg ze śniadaniem dla 2 osób w apartamencie ufundowany przez Pensjonat Słoneczko w Sławie,

zestaw kosmetyków ufundowany przez Polską Sieć Drogerii VICA, zestaw kosmetyków ufundowany przez „J&L” Firma Handlowo-Usługowa Leszek Kijowski, zestaw kosmetyków AVON ufundowany przez reprezentantkę firmy Avon panią Katarzynę Szuster-Bara, zestaw kosmetyków ufundowany przez Jarosława Litka właściciela Domu Weselnego AMORRE w Łupicach, bukiet kwiatów ufundowany przez Zbigniewa Zaręba właściciela Prywatnej Działalności Handlowej ZILMAKS i Kwiaciarni HEWAZA w Sławie

 

II WICEMISS SŁAWSKIEJ PLAŻY kandydatce z nr 3–

Izabeli Dubaniowskiej z Lubina

(zestaw kosmetyków ufundowany przez Burmistrza Sławy pana Cezarego Sadrakułę, wypoczynek weekendowy w Sławskim Centrum Kultury i Wypoczynku ufundowany przez Dyrektora pana Piotra Kokorniaka, zestaw kosmetyków ufundowany przez Polską Sieć Drogerii VICA, zestaw kosmetyków ufundowany przez „J&L” Firma Handlowo-Usługowa Leszek Kijowski, zestaw kosmetyków AVON ufundowany przez reprezentantkę firmy Avon panią Katarzynę Szuster-Bara,bukiet kwiatów ufundowany przez Zbigniewa Zaręba właściciela Prywatnej Działalności Handlowej ZILMAKS i Kwiaciarni HEWAZA w Sławie)

 

 

MISS PUBLICZNOŚCI kandydatce z nr 11 –

Kindze Pyziak z Ciosańca

(zestaw kosmetyków ufundowany przez Burmistrza Sławy pana Cezarego Sadrakułę, zestaw kosmetyków ufundowany przez Polską Sieć Drogerii VICA, widokowy przelot balonem nad Sławą od firmy Balcerzak i Spółka, bukiet kwiatów ufundowany przez Zbigniewa Zaręba właściciela Prywatnej Działalności Handlowej ZILMAKS i Kwiaciarni HEWAZA w Sławie)

 

Ponadto

 

Zieloną kartę i udział ogólnopolskich konkursach piękności otrzymały 2 kandydatki:

z nr 5 Monika Telicka z Poznania i z nr 6 Klaudia Olak ze Zbąszynia

Miss Foto została kandydatka z nr 1 Agata Bojdunik z Kożuchowa.

 

Podziękowania składamy również fundatorom nagród:

 

Sponsorowi głównemu:

1. firmie Balcerzak i Spółka

2. Burmistrzowi Sławy,

3. dla Studia fryzjersko-kosmetycznego WENUS w Sławie

4. Zbigniewowi Zaręba właścicielowi Prywatnej Działalności Handlowej ZILMAKS i Kwiaciarni HEWAZA w Sławie

5. Joanny Wolniczak właścicielki Centrum Urody NEFREZ w Sławie

6. Polskiej Sieci Drogerii Vica

7. „J&L” Firmie Handlowo-Usługowej Leszek Kijowski

8. pani Katarzynie Szuster – Bara reprezentantce firmy AVON

9. państwu Katarzynie Szuster-Bara i Andrzejowi Bara właścicielom sklepu KAAN JEANS I LEJDIS FASHION

10. właścicielom Hotelu Belweder w Karpaczu

11. dla Pensjonatu Słoneczko w Sławie

12. właścicielki Firmy Handlowej Lejdis-Fashion,

13. panu Jarosławowi Litka właścicielowi Domu Weselnego AMORRE w Łupicach

14. Marketowi GROSZEK w Sławie

15. Annie i Romanowi Borowy właścicielom firmy TRABORK Okna i Drzwi

16. Magdalenie Wróblewskiej właścicielce firmy „Pierogi jak u mamy”

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Rozpoczął się remont dachu Szkoły Podstawowej nr 2

Rozpoczęły się prace związane z przebudową pomieszczeń poddasza na cele dydaktyczne wraz z wymianą pokrycia dachowego budynku głównego Szkoły Podstawowej...

Zamknij