Koncert zespołu Nocne Boogie

Burmistrz Sławy i Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku zapraszają 1 maja 2013 o godz. 18.00 na koncert zespołu Nocne Boogie, który odbędzie się na scenie przy plaży Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku.

Nocne Boogie to legnicka grupa bluesowo rock&rollowa powstała w połowie lat osiemdziesiątych. Zespół założył Eryk, gitarzysta,wokalista autor tekstów i muzyki,takie utwory jak’ Maleńka’,Stara Bryka,Piwo czy Podaj Dłoń stały się przebojami. W zespole grało wielu świetnych muzyków,
zespół zagrał mnóstwo koncertów grał na kilku ważnych festiwalach rockowych był bardzo ciepło przyjmowany przez publiczność ale w 2005 r. po śmierci dwóch muzyków Eryk zawiesza działalność zespołu. Po czterech latach w 2009 reaktywuje zespół i aktualnie gra w składzie; Eryk ‚ Blues’- gitara,vocal, Paweł ‚Joint’ Wawrzyniak-gitara,Krzysztof ‚ Wódz’ Borowski- gitara basowa, Jerzy ‚Skorupa’ Skorupski- perkusja.

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pokazy naszych akrobatów

W przerwach pomiędzy zdobywaniem najwyższych stopni podium na zawodach i turniejach, nasi akrobaci prezentują swoje umiejętności wschowskiej publiczności.

Zamknij