Gimnazjum Nr 2 nie do pobicia!!!

Podczas rozegranych 09.10.2013r w Olbrachcicach na torze motocrossowym Mistrzostw Powiatu w Biegach Przełajowych nie było mocnych na uczniów Gimnazjum Nr 2 we Wschowie.

W zawodach uczestniczyła piątka uczniów, 2 dziewczyny i 3 chłopców. Dziewczęta rywalizowały na dystansie 1300m a chłopcy na dystansie 2000m. W gronie dziewcząt 1 miejsce zajęła Ola Dul a 2 miejsce Martyna Rambolińska – dziewczyny systematycznie powiększały swoją przewagę nad pozostałymi biegaczkami, by ostatecznie wyprzedzić 3 gimnazjalistkę o ponad 40”. Chłopcy, którym przyszło uczestniczyć we wspólnym biegu ze szkołami średnimi – pokazali jaka jest moc biegaczy z Gim 2. Zwyciężył bezapelacyjnie Adrian Ławecki (pokonał nawet wszystkich uczniów szkół średnich), srebrny medal zdobył Filip Poniży a brązowy Dominik Nawrot. Mamy nadzieję że biegacze potwierdzą świetną formę podczas przyszłotygodniowych Mistrzostw Województwa w Szprotawie i powalczą o laury nie tylko indywidualne ale i zespołowe. Podopieczni trenera Andrzeja Orłowskiego bronią srebrnego i brązowego medalu z przed roku.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski na żużlu

W dniu 03.10.2013r. (czwartek) na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbyła się zaległa runda Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski.