Fogo Unia Leszno we Wschowie

Środowe popołudnie i wieczór (27.02.2013r.) minęły we Wschowie w biało-niebieskich barwach. Wszystko za sprawą spotkania drużyny Fogo Unia Leszno z kibicami ze Wschowy.Spotkanie leszczyńskich Byków z kibicami podobnie jak w latach ubiegłych odbyło się w sali gimnastycznej I Zespołu Szkół we Wschowie. Dzień z Fogo Unia Leszno tradycyjnie rozpoczął się od turnieju piłkarskiego o puchar Kibiców Unijnej Wschowy. Nie zabrakło również gier i zabaw dla dzieci oraz konkursu wiedzy o Unii Leszno. Jednak głównym punktem imprezy było spotkanie z zawodnikami leszczyńskiego zespołu.

Na spragnionych żużla fanów czarnego sportu czekali: Damian Baliński, Grzegorz Zengota, Tobiasz Musielak, Przemysław Pawlicki, Piotr Pawlicki, Marcin Nowak, Michał Piosicki i Daniel Kaczmarek oraz Roman Jankowski i Józef Dworakowski. Zarówno zawodnicy,  jak i kibice mieli możliwość obejrzenia krótkiego filmu przygotowanego przez członków FC Wschowa. Przybyli goście chętnie opowiadali o przygotowaniach i planach na najbliższy sezon oraz odpowiadali na pytania miłośników czarnego sportu.

Nie zabrakło również konkursów z nagrodami oraz  licytacji gadżetów, obrazów i karnetów na najbliższy sezon. Dochód przeznaczony zostanie na leczenie chorej na mukowiscydozę Julii Sieniuć ze Wschowy.

Jak udało nam się dowiedzieć dla Julii udało się zebrać kwotę 1911,31 zł i 2 eurocenty.

W dalszym ciągu można brać udział w licytacjach i w ten sposób wspomóc chorą dziewczynkę. Na Allegro można wylicytować panoramę leszczyńskiego stadionu oraz zdjęcie Leigh Adamsa i Damiana Balińskiego:

http://allegro.pl/show_item.php?item=3067955516

http://allegro.pl/unia-leszno-panorama-obraz-150x50cm-charytatywnie-i3067953277.html

Spotkanie zakończyło się pokazem okolicznościowej oprawy.

 

 

 

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kulturalny autobus w Śmieszkowie

W sobotę 23 lutego 2013 r. w ramach kulturalnego autobusu w Domu Kultury w Śmieszkowie zaproszono dzieci na teatrzyk pt....

Zamknij