Festyn w trójeczce

28 kwietnia odbył się coroczny przedszkolny festyn. Choć od rana pogoda lekko odstraszała, to jednak tuż przed rozpoczęciem festynu zaczęło się przejaśniać i wyszło słońce.

Goście dopisali, na scenie działo się wiele, losy na loterii rozeszły się w mig, głodni mogli się posilić pysznym jedzeniem, nasze mamusie upiekły przepyszne ciasta, po których nie zostały nawet okruszki. Ogólnie mówiąc było wspaniale.

W czasie trwania festynu odbył się również Festiwal Piosenki Przedszkolaków – w tym roku był to Mini Playbeck Show.

Na scenie wystąpiły śpiewające dziewczęta pod kierunkiem pani Machowskiej, tancerze z Rawicza, zespoły taneczne „Iskierki”, dzieci z naszego przedszkola, dzieci z Przedszkola nr 1 i 5. Był pokaz mody dawnej Polski, byli rycerze, było spotkanie z panem Marcinem – kynoterapeutą oraz jego psami – Enzo i Basterem.

Dzieci mogły poskakać na trampolinie, był zamek dmuchany, kule wodne, kucyk, samochodziki….- było z czego wybierać. Na placu przedszkolnym przygotowaliśmy kącik plastyczny, było malowanie twarzy – jednym słowem dla każdego coś dobrego. Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji i prowadzeniu festynu.

Info/przedszkole/3

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dwa srebra VIRTUSEK!

Finał Mistrzostw Województwa Kinder +Sport Świetnie w finale klubowych mistrzostw województwa spisały się nasze piąto- i szóstoklasistki.

Zamknij