Dzień Dziecka w Sławie

3 czerwca 2017 r. na plaży Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie odbył się Dzień Dziecka.

Energii i chęci do zabawy dzieciom nie brakowało. Najmłodsi bawili się gigantycznymi bańkami mydlanymi, chustą animacyjną, uczestniczyli w różnych konkurencjach i zabawach plastycznych np. tańcu z balonem i wyścigach w miskach. Najlepsi otrzymali nagrody. Miłośnicy konstruowania mogli wykonywać łódeczki z kory i puszczać je w basenie. Na letniej scenie odbyło się przedstawienie pt. „Żółw i zając” w wykonaniu profesjonalnego teatru. Nie zabrakło dmuchańców, wozów strażackich, słodkości, ciepłego posiłku i dobrej grochówki. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również darmowa wata cukrowa i popcorn. Na imprezie pojawiła się też wielka maskotka „Żabka”, która rozdawała dzieciom baloniki i cukierki. Dzieci miały okazję zrobić z nią pamiątkowe zdjęcie. Tegoroczne obchody Dnia Dziecka były pełne atrakcji oraz dobrej zabawy.
Organizatorzy: Gmina Sława, Ochotnicza Straż Pożarna w Sławie, Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku. SPONSORZY: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławie, Koło Łowieckie „Ryś” w Sławie, Sklep „Żabka”. Projekt współfinansowany przez Gminę Sława.

M. P. SCKiW

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
II ZLOT BAWOŁÓW

NADANIE NAZWY PLACU im. „3 Drużyny Harcerskiej - Zawiszy Czarnego – szczepu BAWOŁY” we Wschowie ulica Nowe Ogrody, dnia 27...

Zamknij