Bezpłatna porada prawna direct dla mam

Z okazji Dnia Matki firma prawnicza Availo we współpracy ze społecznościowym portalem eBobas.pl uruchamia specjalną bezpłatną linię telefoniczną dla mam,

które potrzebują pomocy prawnika. Można dzwonić w sprawach związanych z prawem rodzinnym i innymi problemami, które mogą interesować kobiety z dziećmi.

  • Nie wiesz jak załatwić sprawy w urzędzie?

  • Masz pytania dotyczące alimentów?

  • Dziecko nie dostało się do przedszkola i chcesz skutecznie odwołać się od tej decyzji?

  • Jesteś w ciąży i masz wątpliwości, czy prowadząc działalność gospodarczą będziesz mogła skorzystać z urlopu macierzyńskiego?

  • Opiekujesz się niepełnosprawnym dzieckiem i chcesz sprawdzić, jakie świadczenia wam przysługują?

W tych i innych sytuacjach, związanych z macierzyństwem, opieką nad dzieckiem, ciążą, możesz znaleźć pomoc wykwalifikowanego prawnika.

Availo świadczy usługi prawne direct jako pierwsza firma w Polsce. Polegają one na natychmiastowym dostępie do porady prawnej przez telefon i maila za możliwie najniższą cenę.

Wystarczy zadzwonić na numer 22 22 80 800 w dniach 23-31 maja  (w dni powszednie, w godzinach 8.00-20.00, opłata według taryfy operatora jak za zwykłe połączenie krajowe). Na hasło „Porada prawna direct dla mam” dyżurujący pod telefonem adwokaci i radcowie prawni będą odpowiadać na pytania i bezpłatnie udzielać porad. Jeśli trzeba, pomogą przygotować pozew, odwołanie, a nawet umowę.

Akcję „Porada prawna direct dla mam” objęła patronatem fundacja Centrum Praw Kobiet.

Wiele kobiet potrzebuje porady prawnika, w sprawach związanych z alimentami, sytuacją rodzinną, problemami w miejscu pracy – mówi Katarzyna Szczepaniak z Centrum Praw Kobiet.

Sama Fundacja także pomaga kobietom m.in. przez całodobowy numer interwencyjny dla ofiar przemocy – 600 07 07 17 oraz telefon zaufania 22 621 35 37.

 Availo jest innowacyjną firmą prawniczą, która świadczy wysokiej jakości usługi prawne direct. Availo zatrudnia jedynie wykwalifikowanych adwokatów i radców prawnych. www.availo.pl

eBobas.pl jest portalem społecznościowym. Dziennikarze i wybitni lekarze – prowadzą przyszłych rodziców do szczęśliwego poczęcia dziecka, radzą jak zdrowo  przejść ciążę i wychowywać dzieci, od momentu narodzin do ósmego roku życia. www.ebobas.pl

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dzień Mamy i Taty w SP w Lginiu

23 maja 2013r w Szkole podstawowej w Lginiu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki i Dnia Taty.

Zamknij