11 Listopada we Wschowie

Święto Niepodległości we Wschowie rozpoczęto Mszą Świętą w kościele Farnym, po której uczestnicy przeszli przed tablicę pamiątkową przy ul.Niepodległości. Tam delegacje złożyły kwiaty i wieńce oraz zapaliły znicze.

Kolejnym punktem obchodów Święta Niepodległości był rozegrany na Bluszczowym Szlaku I Bieg Niepodległości. Bieg główny na dystansie ok.6,8km wygrał Piotr Drobnik w czasie 22′, II miejsce zajął klubowy kolega Dawid Laszczowski. W kategorii Kobiet zwyciężyła Magdalena Frąckowiak  w czasie 28′,  II miejsce zajęła jej klubowa koleżanka Lidia Zając. Czyli super start niebieskich- LLKS Osowa Sień. W kategorii Gimnazjum- dystans  2,3km zwyciężyła Martyna Rambolińska, wśród chłopców zwyciężył  Adrian Ławecki,  II miejsce Olek Rzepecki- cała trójka to także niebiescy.

Brawa!!! Bardzo fajna inicjatywa (wreszcie) brawa dla CKiR. Organizacyjnie dużo do zrobienia, ale tylko ten co nic nie robi nie popełnia błędów.